Bu ürünü şu ana kadar 0 kişi inceledi.

Altın Tabak Siyah Çay 1 Kg

40.00 TL 58.50 TL

  • Ürün Kodu:
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Demlemede kireçsiz su kullanılarak çaydanlıkta iyice kaynatılmalı ve porselen demlik tercih edilmeli.

Demliğe yeteri kadar kaynamış su doldurulmalı. Demliğe konan kaynatılmış suyun üzerine yeteri kadar Altın Tabak gerçek dem çay konulmalı.

Demlik Çaydanlık üzerine konularak kısık ateşte demlemeye bırakılmalı.  Demleme süresi 10-12 dakika olmalı. Demlenen çay yarım saat için tüketilmelidir.   Afiyet olsun

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :