Bu ürünü şu ana kadar 515 kişi inceledi.

Doğadan Geleneksel Karadeniz Siyah Çay 1000 gr

34.80 TL 49.00 TL

Doğadan Geleneksel Karadeniz Çay 1000 gr. özenle seçilmiş çay yaprklarından harmanlanmıştır. Her an keyifle içebileceğiniz, demi kararında, taze ve güzel kokulu bir çaydır. Çayınızın uzun süre taze kalması için kapalı bir kutuda nemden uzak olarak saklamanız önerilir.

  • Ürün Kodu:
    UK-522855
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

Doğadan Geleneksel Karadeniz Çay 1000 gr. özenle seçilmiş çay yaprklarından harmanlanmıştır.  Her an keyifle içebileceğiniz, demi kararında, taze ve güzel kokulu bir çaydır. Çayınızın uzun süre taze kalması için kapalı bir kutuda nemden uzak olarak saklamanız önerilir.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :