Bu ürünü şu ana kadar 498 kişi inceledi.

Monero Frappe 1000 Gr

59.50 TL 76.50 TL

1957 Yılında Yunan Yannis Dritsas Tarafından kahve karışımını sıcak su bulamadığı bir sırada buz küpleri ile çalkalaması ile ortaya çıkmıştır. Tüm dünyada Popüler olan Frappe Yazın sıcak günlerinde yanınızdan eksik etmeyeceğiniz Monero Frappe özel Yöntemlerle harmanlanan kahveleri öğütülerek süt ve bir kaç buz küpü ile servis edilecek şekilde hazırlanmıştır.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda FRAPPE seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-960102
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Hazırlanışı ;
20-30 Gr.( 1 yemek kaşığı Frappe toz) 200 ml (1 bardak) soğuk süt iel karıştırılır ve 10 küp buz ilave edilerek servis edilir.
Afiyet Olsun...

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :