0850 346 60 57
KARGOM NEREDE ? | | BİZE ULAŞIN

Ürünümü iade etmek istiyorum, iade şartları nelerdir?

Satın aldığınız ürünü kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kolye ve diğer takı ürünlerinde iade malesef kabul edilmemektedir. Gelinlik,bindallı ve abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

 

Yurtiçi İade Prosedürü:

Ürünü teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Mng Kargo ile peşin ödemeli olarak iade yapabilirsiniz.

Eğer kapıda ödeme ve banka kartı seçeneği ile sipariş verdiyseniz; +90 (850) 346 60 57 no’lu müşteri destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ücret iadesi yapılırken kargo masrafı ve kapıda ödeme ile satın alındıysa, kapıda ödeme masrafları düşülerek hesabınıza havale işlemi gerçekleştirilir.

İade Adresi:

Cafeavm.com

Adres : Yenişehir Mh. 1202 Sk. NO: 122 D:11 Toptancılar Çarşısı

             KONAK / İZMİR

Telefon : +90 (850) 346 60 57

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS’i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir.İade süreciniz ile ilgili yetkililerimiz size geri dönüş sağlayacaklardır.


SHOPPlus® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır.