Bu ürünü şu ana kadar 401 kişi inceledi.

1883 Mango Şurubu 1 LT.

119.00 TL 139.00 TL

Philibert Routin 1883 gurme şurubu, kalitesi ve lezzeti ile dünya genelinde çok ünlündür. Kosher sertifikalı 1883 şurupları glüten ve kolesterol içermez. Cafeavm her zaman güvenilir üreticilerin en kaliteli ve en seçkin ürünlerini sunar.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda MANGO seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-899116
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Philibert Routin 1883 gurme şurubu, kalitesi ve lezzeti ile dünya genelinde çok ünlündür. Kosher sertifikalı 1883 şurupları glüten ve kolesterol içermez.
Cafeavm her zaman güvenilir üreticilerin en kaliteli ve en seçkin ürünlerini sunar.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :