Bu ürünü şu ana kadar 752 kişi inceledi.

Barista Espresso Tamper Standı

99.00 TL 146.00 TL

Espresso Tamper Standları işinizi çok kolaylaştıracak. Tezgahınızda mutlaka olması gereken tamper standı artık cafeavm'de... Malzeme : çelik / silikon Boyut : 143x93x65 mm

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda STAND seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-835970
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

Espresso Tamper Standları işinizi çok kolaylaştıracak. Tezgahınızda mutlaka olması gereken tamper standı artık cafeavm'de...
Malzeme : çelik / silikon
Boyut : 143x93x65 mm

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :