Bu ürünü şu ana kadar 453 kişi inceledi.

Barista termometresi Hassas ısı Ölçer

44.55 TL TL

Süt termometresi, süt köpürürken sıcaklığın ölçülmesinde kullanılır. Köpüklenme sıcaklığı üzerindeki kontrolü korumak ve yeşil işaretli en uygun alanı (yaklaşık 65 ° C) hedeflemek için ölçüm ölçeğini kullanabilirsiniz. Termometre, sürahiye takılabilen bir klipsle birlikte gelir. Termometre yaklaşık 13 cm uzunluğundadır.

  • Ürün Kodu:
    UK-733174
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

pSüt termometresi, süt köpürürken sıcaklığın ölçülmesinde kullanılır. Köpüklenme sıcaklığı üzerindeki kontrolü korumak ve yeşil işaretli en uygun alanı (yaklaşık 65 ° C) hedeflemek için ölçüm ölçeğini kullanabilirsiniz.br / Termometre, sürahiye takılabilen bir klipsle birlikte gelir. Termometre yaklaşık 14 cm uzunluğundadır./p ul liUzunluk: yaklaşık 13.5cm / 5.31 "/li liArama çapı: yaklaşık 3cm / 1.18 "/li liSıcaklık ölçüm aralığı: 0 span style="background-color:rgb(255, 255, 0)"C/span  ila 120 span style="background-color:rgb(255, 255, 0)"C/span/li /ul

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :