Bu ürünü şu ana kadar 250 kişi inceledi.

Cafeavm Baskılı Stick Şeker 3 Gr x 2500 adet

110.00 TL 125.00 TL

Cafeavm Baskılı Stick Şeker 3 Gram x 2500 Adet Cafe, Bar, Restoran, Ofis ve İşletmelerinizde Güvenle Tüketebilirsiniz. İşletmenize Markanıza Özel Baskılı Stick Şeker İçin Minimum 20bin adet üretilebilmektedir. Konu İle ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirisniz.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda CAFEAVM BASKILI seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-98344220
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Cafeavm Baskılı Stick Şeker 3 Gram x 2500 Adet
Cafe, Bar, Restoran, Ofis ve İşletmelerinizde Güvenle Tüketebilirsiniz.
İşletmenize Markanıza Özel Baskılı Stick Şeker İçin Minimum 20bin adet üretilebilmektedir. Konu İle ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirisniz.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :