Bu ürünü şu ana kadar 921 kişi inceledi.

Çakıl Taşı Çikolata 1 kg. Koyu Renk

50.00 TL 55.00 TL

Pasta Ve Waffle Ürünlerinizde Kullanabileceğiniz kaliteli ve lezzetli çikolata çakıltaşı. Açık ve Koyu Renkli Çakıl taşı çikolata 1 kg.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda ÇAKIL KOYU seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-332617
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

İçindekiler ; Sütlü Çikolata [Şeker,bitkisel susuz yağ,kakao kitlesi,yağsız süt tozu,peynir altı suyu tozu,emülgatör(soya lesitini)Aroma (vanalin,süt aroması)] Parlatıcı (Karnauba mumu) Şeker kaplama, renklendirici (E133,E102,E110,E124,sıvı karameltitanyum dioksit) Alerjen uyarısı : Ürün soya lesitini,eser miktarda süt tozu içermektedir, Mamüllerimizin hiç birinde Alkol,domuz yağı ve katkıları yoktur.

Pasta Ve Waffle Ürünlerinizde Kullanabileceğiniz kaliteli ve lezzetli
çikolata çakıltaşı.
Açık ve Koyu Renkli Çakıl taşı çikolata 1 kg.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :