Bu ürünü şu ana kadar 0 kişi inceledi.

Çaykur Tiryaki Siyah Çay 5000 Gr Dökme

199.00 TL 215.00 TL

  • Ürün Kodu:
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Çaykur Tiryaki Siyah Çay 5000 Gr (5 kg) içinde hiçbir katkı maddesi bulundurmaz. 

Çaykur Tiryaki Siyah Çay ailenizle, arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla yapacağınız sohbetlerin vazgeçilmezidir. Çaykur Tiryaki 5 kg toplu tüketime uygun olup, iş yerlerinizde ve ofislerinizde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Uzun süreli kullanıma uygun olması sebebi ile oldukça ekonomik bir tercih olan Çaykur Tiryaki Siyah Çay siz çay tiryakilerinin birinci tercihi olabilir. 
 

 

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :