Bu ürünü şu ana kadar 566 kişi inceledi.

Doğuş Black Label Demlik Poşet Çay 500 lü Kutu

121.00 TL 145.00 TL

Karadeniz Bölgesinde yetişen çay yapraklarının benzersiz lezzeti ile ister evinizde ister iş yerlerinizde damak tadınıza uygun çayınızı demleyebilir sevdiklerinize çay ziyafeti yaşatabilirsiniz. 500 gr x 3.2 gr​

  • Ürün Kodu:
    UK-484853
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Karadeniz Bölgesinde yetişen çay yapraklarının benzersiz lezzeti ile ister evinizde ister iş yerlerinizde damak tadınıza uygun çayınızı demleyebilir sevdiklerinize çay ziyafeti yaşatabilirsiniz.
500 gr x 3.2 gr

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :