Bu ürünü şu ana kadar 1695 kişi inceledi.

Fo Akçaağaç Şurubu 700 ml

223.00 TL 225.00 TL

Fo Kahve Kokteyl Şurupları yapay tatlandırıcı içermez. Aroma ve Renk yoğunluğu ile Kullandığınız tüm ürünlerde harika sunumlar ve lezzelter yakalamanız için iyi bir seçenek. Ayrıca estetik cam şişeleri sayesinde vitrinlerinizde özel bir görünüm kazandıracak. Cafeavm her zaman güvenilir üreticilerin en kaliteli ve en seçkin ürünlerini sunar.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda AKAĞAÇ seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-722086
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Fo Kahve Kokteyl Şurupları yapay tatlandırıcı içermez. Aroma ve Renk yoğunluğu ile Kullandığınız tüm ürünlerde harika sunumlar ve lezzelter yakalamanız için iyi bir seçenek. Ayrıca estetik cam şişeleri sayesinde vitrinlerinizde özel bir görünüm kazandıracak.
Cafeavm her zaman güvenilir üreticilerin en kaliteli ve en seçkin ürünlerini sunar.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :