Bu ürünü şu ana kadar 493 kişi inceledi.

Fo Kavun Frozen Meyve Püresi 1000 Gr.

252.00 TL 300.00 TL

Dondurma, sütlü tatlılar, tartlar, kekler hatta waffle ve tüm tatlı ürünlerinizde kullanabilirsiniz. Frozen, Meyveli dondurmalar yapabilir krem ve krem şantilerde Güvenle kullanabilirsiniz...

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda KAVUN seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-722439
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Pratik Kullanımı Ve Yoğun tadı İle Fo Frozen meyve Püreleri Birbirinden farklı ürünler yaratabilir sunumlarınızı zirveye taşıyabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :