Bu ürünü şu ana kadar 432 kişi inceledi.

Gusse Karpuz Meyve Püresi 1100 Gr

269.00 TL 250.00 TL

Profesyonel Barista Ve Şeflerin Tercih Ettiği Çeşitleri Ve Kalitesi ile Lezzeti Zirveye Taşıyan ürünleri ile Gusse Meyve Püreleri Şimdi Türkiyenin Cafe Resroran Bar Tedarik Mağazası Cafeavmde. %100 Kalite - %100 Müşteri Memnuniyeti - Hızlı Kargo

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda KARPUZ seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-766419
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Profesyonel Barista Ve Şeflerin Tercih Ettiği Çeşitleri Ve Kalitesi ile Lezzeti Zirveye Taşıyan ürünleri ile Gusse Meyve Püresi çeşitleri Şimdi Türkiyenin Cafe Resroran Bar Tedarik Mağazası Cafeavmde. Gusse Meyve Püresi ile kokteyl, smoothie ve meyveli içeceklerinizi Muhteşem bir lezzete dönüştürebilirsiniz ayrıca bir çok kullanım alanında yoğun tadı ve aromatik kıvamı ile güvenle kullanabilrisiniz.

Profesyonel Barista Ve Şeflerin Tercih Ettiği Çeşitleri Ve Kalitesi ile Lezzeti Zirveye Taşıyan ürünleri ile Gusse Kokteyl Şurubu Şimdi Türkiyenin Cafe Resroran Bar Tedarik Mağazası Cafeavmde.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :