Bu ürünü şu ana kadar 849 kişi inceledi.

Jacobs Cafe Crema Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg

90.95 TL 110.00 TL

Jacobs Espresso Cafe Crema, özenle seçilmiş Arabica ve Robusta çekirdekleri içermektedir ve UTZ sertifikasına sahiptir. Dengeli ve zarif tadı ile 100 yıldan fazla bir süredir, jacobs kahve aroması ile kahveseverle ulaşıyor.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda JACOBS CAFE seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-338864
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

Jacobs Espresso Cafe,  Yoğun Krema, özenle harmanlanmış kahve çekirdeğidir.  Jacobs kahvesi zengin tat ve kusursuz bir aroma örneği sunuyor. Ve en önemlisi, yüz yıl önce olduğu gibi, Jacobs kahvenin aroması herkesi büyülemeye devam ediyor.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :