Bu ürünü şu ana kadar 514 kişi inceledi.

Jacobs Monarch Aroma Filtre Kahve 500 gr

68.00 TL 78.00 TL

Jacobs aromalı filtre kahve sayesinde dengeli yumuşaklıkta bir lezzete aromatik tad eklenince gerçek kahve keyfine ulaşabilirsiniz. Özel paketleme teknolojisi sayesinde ilk gün gibi tazeliğini koruyan kahve.

  • Ürün Kodu:
    UK-972699
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

Jacobs markasının özel tadı ve aroması, yaratıcısı Johann Jacobs'un ilham kaynağını taşıyor. 1895 yılında Almanya'nın Bremen kentinde bir kahve ve çay dükkanı açtı. Orada kendi kahvesini kavrmaya başladı ve “her çeşidi karakterine ve çekirdeğin yapısına göre işlemesini sağladı, böylece kahveye kendi özel zevkini verdi böylece tadı lezzeti paylaşılarak çoğaldı.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :