Bu ürünü şu ana kadar 421 kişi inceledi.

Kimbo Aroma intenso Çekirdek Kahve 1000 Gr

185.00 TL 195.00 TL

Afrika, Orta Ve Güney Amerika Bölgelerinin en iyi Çekirdekleri Toplanarak ustaca kavruldu ve Mükemmel aroması ile Kimbo intenso filtre kahve kahve severlere ulaştırılmak üzere hazırlandı. Hoş Aroması ve yoğunluğu işe bir çok kahve sever tarafından tercih edilmektedir.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda Monero seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-19640182
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Afrika, Orta Ve Güney Amerika Bölgelerinin en iyi Çekirdekleri Toplanarak ustaca kavruldu ve Mükemmel aroması ile Kimbo intenso filtre kahve kahve severlere ulaştırılmak üzere hazırlandı.
Hoş Aroması ve yoğunluğu işe bir çok kahve sever tarafından tercih edilmektedir.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :