Bu ürünü şu ana kadar 575 kişi inceledi.

Liss Tüp Krema 3 x 10 lu Paket

927.00 TL 550.00 TL

KAMPANYALI 3LÜ PAKET Liss Tüp Krema (10 Adet) Liss Tüp Cremalarını Liss Sifonu ile kullanarak kahvelerinizi hem süsleyebilir hemde , güzel sunumlarınızı lezzet ile harmanlayarak keyfine varabilirsiniz. Liss Krema sifonları ile kullanılan, krema hacimlendirici N2O tüpleri.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda LİSS 3 LÜ seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-364562
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

KAMPANYALI 3LÜ PAKET
Liss Tüp Krema (10 Adet) Liss Tüp Cremalarını Liss Sifonu ile kullanarak kahvelerinizi hem süsleyebilir hemde , güzel sunumlarınızı lezzet ile harmanlayarak keyfine varabilirsiniz. Liss Krema sifonları ile kullanılan, krema hacimlendirici N2O tüpleri.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :