Bu ürünü şu ana kadar 708 kişi inceledi.

Monero Dağ Çilekli Sıcak Çikolata 1000 Gr.

336.00 TL 200.00 TL

Kış Aylarının Sıcacık İçeceği Sıcak Çikolata Lezzeti Ve Enfes Kokusu ile Vazgeçilmez Bir Tad deneyimi Sunar.Ustaları Tarafından Özenle Hazırlanmış Tam Kıvamında Bir Sıcak Çikolata İçmek için Monero Sıcak Çikolata En iyisi... Şimdi Kraft içi Korumalı ambalajlar ile Sade ve Aromalı sıcak çikolata cafeavm'de

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda DAĞ ÇİLEKLİ ÇİK. seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-65015870
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Kış Aylarının Sıcacık İçeceği Sıcak Çikolata Lezzeti Ve Enfes Kokusu ile Vazgeçilmez Bir Tad deneyimi Sunar.Ustaları Tarafından Özenle Hazırlanmış Tam Kıvamında Bir Sıcak Çikolata İçmek için Monero Sıcak Çikolata En iyisi...
Şimdi Kraft içi Korumalı ambalajlar ile Sade ve Aromalı sıcak çikolata cafeavm'de
Monero Sıcak Çikolata Hazırlanışı :  20-25 Gr 1 ölçü kaşığı SICAK ÇİKOLATA Tozu, 180 Ml süt ile karıştırılıp kaynatılarak servis edilir. 
 

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :