Bu ürünü şu ana kadar 454 kişi inceledi.

Monero Damla Sakızlı Sahlep 1000 Gr.

203.00 TL 155.00 TL

Kış Aylarının Sıcacık İçeceği Salep Lezzeti Ve Enfes Kokusu ile Vazgeçilmez Bir Tad deneyimi Sunar.Ustaları Tarafından Özenle Hazırlanmış Tam Kıvamında Bir Salep İçmek için Monero Salep En iyisi... Şimdi Sade Salep 1000 Gr. Ve Aromalı Salep 1000 Gr. Çeşitleri ile cafeavm'de

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda D. SAKIZLI SALEP seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-89536425
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır


Kış Aylarının Sıcacık İçeceği Salep Lezzeti Ve Enfes Kokusu ile Vazgeçilmez Bir Tad deneyimi Sunar.Ustaları Tarafından Özenle Hazırlanmış Tam Kıvamında Bir Salep İçmek için Monero Salep En iyisi...
Şimdi Sade Salep 1000 Gr. Ve Aromalı Salep 1000 Gr. Çeşitleri ile cafeavm'de

Türkiye Ve Asya'da bulunan Orkide Köklerinden elde edilen salep, sahlap veya sahlep... Ülkemizde genel olarak dondurması ile ünlü Kahraman maraş bölgesinde yetişen salep bir çok orkide türünün yalnızca bir kısmı ile elde edilebilir. Salep, Türkiye’de yaygın olarak içilen, iç ısıtıcı bir kış içeceğidir. Özellikle süt ile karıştırılıp kaynatılarak hazırlanması önerilir.

Monero Salep Hazırlanışı :  20-25 Gr 1 ölçü kaşığı Salep Tozu, 180 Ml süt ile karıştırılıp kaynatılarak servis edilir. isteğe göre tarçın ilave edilebilir.
 

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :