Bu ürünü şu ana kadar 578 kişi inceledi.

Monero Espresso Çekirdek Kahve Neo Barista Toz Temizleyici.

305.00 TL 330.00 TL

Monero ESPRESSO la mirra + Neo Barista espresso makine temizleyici kampanyası %80 Arabica Ve %20 Robusta Çekirdeklerinin Harmanlanır Ve Bu Karışım Özel Tekniklerle Kavrulur. Kreması, Hoş Kokusu Ve Aromatik Tadı ile Size Göre Espresso... Espresso Kahve Lezzetine Monero La Mirra İle Ulaşabileceksiniz.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda LA MİRRA + NEO seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-99209826
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

1000 Gr Espresso La Mirra + 900 Gr Neo Barista espresso makine temizleyici Dev Kampanya
%80 Arabica Ve %20 Robusta Çekirdeklerinin Harmanlanır Ve Bu Karışım Özel Tekniklerle Kavrulur. Kreması, Hoş Kokusu Ve Aromatik Tadı ile Size Göre Espresso... Espresso Kahve Lezzetine Monero La Mirra İle Ulaşabileceksiniz.(Kolombiya kahve çekirdeği Ve diğer özel yöresel kahve çekirdeklerinden oluşan blend) espresso kahve
espresso çekirdek kahve

Her türlü kahve makinasında peryodik olarak kullanabilirsiniz. Espresso kahve makinası toz temizleyici ile kahve kalıntıları, kireç ve bayat kahve kokularını temizleyebilir, Aynı kalitede taze kahveler yapmaya devam edebilirsiniz.

Kullanım Şekli:

Makine temizliğinde, 1 tatlı kaşığı Neo Barista toz temizleyiciyi makinenizin porta filtresine koyunuz. Porta filtreyi kahve makinesine yerleştiriniz. Espresso makineniz yarı otomatik ise sürekli akış düğmesine, manuel ise akış butonuna basınız ve basınçlı suyun sistemden porta filtrenin içerisine akmasını sağlayınız.

5 saniye akış butonu basılı tutulduktan sonra tekrar aynı butona basarak bu akışı sonlandırın. Bu sırada akış tepsinize makine içerisinde bulunan tahliye borusundan deterjanlı su akacaktır.

Tekrar 5 saniye akış butonuna basarak suyun porta filtreye girmesini sağlayınız ve bu işlemi toplamda 3 defa tekrarlayınız. Son olarak porta filtreyi çıkartınız ve akış düğmesine basıp 20 saniye suyu akıtınız.

Porta filtre, kaşık, süzgeç ve benzeri metal espresso ekipmanlarının temizliği için, bir kap içerisinde 1 litre sıcak suya 3 tatlı kaşığı Neo Barista toz temizleyici ilave edip tozun çözülmesini bekleyiniz.

Porta filtrelerin metal kısımlarını (kaşık yüzeyleri) sıcak suyun içerisine, tutma yerleri (kauçuk, plastik ya da ahşap) suya değmeyecek şekilde diklemesine kaba sokunuz.

İster yarım saat, isterseniz daha uzun süre kaşıkları suyun içerisinde tutabilirsiniz. Artık kolaylıkla porta filtre içini sünger veya bir bez ile temizleyebilirsiniz.

Bu ürün içecekte veya cihazda herhangi bir kalıntı bırakmaz ve zararlı madde içermez.

Plastik, kauçuk ya da ahşap aksamlara temas ettirmeyin. Renk açabilir.

Serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz. Kutu açıldıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmeniz tavsiye edilir.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :