Bu ürünü şu ana kadar 368 kişi inceledi.

Monero Kış Çayı Bitki Çayı 100 Gr

63.00 TL 55.00 TL

Özellikle kış aylarında soğuk havalarda yanı başınızda bulundurmanız gereken bu çay Monero tarafından özenle seçilen hibisküs,kuşburnu,limon-portakal kurusu,zerdecal ve havlıcan bitkileri ile size muhteşem bir lezzet ve enerji sunuyor.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda 100 GR seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-290576
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Özellikle kış aylarında soğuk havalarda yanı başınızda bulundurmanız gereken kış çayı Monero tarafından özenle seçilen hibisküs,kuşburnu,limon-portakal kurusu,zerdecal ve havlıcan bitkileri ile size muhteşem bir lezzet ve enerji sunuyor.
Her bir fincan için demliğe 1 tatlı kaşığı (2gr) Kış çayı ekleyin ve üzerine kaynatılmış su ekleyebilirsiniz.
2 dakika sonra demlenen çayınız servise hazır olacaktır.
Sevdiklerinizle bu hoş kokulu tropik esintiyi paylaşabilirsiniz...

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :