Bu ürünü şu ana kadar 383 kişi inceledi.

Monero Rezene Çayı 100 Gr

44.00 TL 44.00 TL

Rezene sarı çiçekleri ile hoş kokulu bir bitkidir.Özellikle Akdenizde yetişen bir bitkidir.Kurutulmuş rezene tohumları sık sık anason aromalı bir baharat olarak kullanılır.Rezenenin kurutulmuş olgun tohumları ve yağı ilaç yapımında kullanılır. Monero Bu özel Çayı cafeavm'de sizlerle buluşturuyor.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda 100 GR seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-836242
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Mide ekşimesi Şikayetine iyi gelir

Sindirim sağlığını iyileştirir

Kolik, Uykusuzluk ile baş etmeye yardımcı olur

Gözünü sağlıklı tutar

Kalbini güçlendirir

Her bir fincan için demliğe 1 tatlı kaşığı (2gr) tropikal meyveli siyah çay ekleyin ve üzerine kaynatılmış su ekleyebilirsiniz.
2 dakika sonra demlenen çayınız servise hazır olacaktır.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :