Bu ürünü şu ana kadar 685 kişi inceledi.

Monero Special Milkshake Hot Coffee 1000 Gr.

170.00 TL 190.00 TL

Birbirinden Güzel Tatlar Özenle seçildi ve Sütle Birleştirildi. Kıvamı ve kokusu ile içim kalitesi üst düzeyde olan sütlü aromalı Special İçeceklerimizi Vazgeçemeyeceğiniz lezzetlerde sunuyoruz.Görüntüsü göz zevkinize tadı ile damağınıza yakışacak, Sıcak Yaz günlerinde Pratik bir şekilde Hazırlayabileceğiniz Birbirinden özel ürünler Şimdi Monero ile cafeavm.com'da...

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda OREO HOT COFFEE seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-153565
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

Birbirinden Güzel Tatlar Özenle seçildi ve Sütle Birleştirildi. Kıvamı ve kokusu ile içim kalitesi üst düzeyde olan sütlü aromalı milkshake smoothie içeceklerimizi meyve parçacıkları ile taçlandırdık.Görüntüsü göz zevkinize tadı ile damağınıza yakışacak, Sıcak Yaz günlerinde Pratik bir şekilde Hazırlayabileceğiniz Birbirinden özel ürünler Şimdi Monero ile cafeavm.com'da...
Special Milkshake ve smoothie ürünlerimizi sitemizdeki meyve püreleri sos ve şuruplar ile Birleştirerek çok özel sunumlar yaratabilirsiniz.

Special Milkshake İçecek Nasıl Yapılır ?
35-40 Gr. (1 yemek kaşığı) 200 ML (1 fincan) Soğuk Süt ve 10 Küp Buz İle Karıştırılarak Servis edilir.( Blender ile karıştırılması önerilir)

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :