Bu ürünü şu ana kadar 620 kişi inceledi.

Monero Yaseminli Yeşil Çay 250 Gr.

57.00 TL 88.00 TL

Yaseminli yeşil Çay, Çin?de yetişen taze yeşil çay yaprakların yasemin ile sunan muhteşem bir harmandır.Yaseminli yeşil çayın sakinlik ve aynı zamanda zindelik veren bir etkisi vardır.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda 250 GR seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-822957
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Yaseminli yeşil Çay, Çin de yetişen taze yeşil çay yaprakların yasemin ile sunan muhteşem bir harmandır.Yaseminli yeşil çayın sakinlik ve aynı zamanda zindelik veren bir etkisi vardır.
Her bir fincan için demliğe 1 tatlı kaşığı (2gr) Yaseminli yeşil çay ekleyin ve üzerine kaynatılmış su ekleyebilirsiniz.
2 dakika sonra demlenen çayınız servise hazır olacaktır.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :