Bu ürünü şu ana kadar 650 kişi inceledi.

Monin Blueberry Yabanmersini Meyve Püresi 1000 Gr.

238.00 TL 265.00 TL

Monin meyve Püreleri özenle seçilen yüksek kaliteli meyvelerden oluşur. Kokteyl, limonata, smoothie, buzlu çaylar, milkshake ve diğer sunumlarınızda lezzeti üst düzeye çıkartabilir ve harika görüntüler yaratabilirsiniz. Profesyonellerin seçimi monin meyve püreleri Yapay tatlandırıcı içermez ve doğaldır.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda YABAN FRUİT seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-324971
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

pMonin meyve Püreleri özenle seçilen yüksek kaliteli meyvelerden oluşur. Kokteyl, limonata, smoothie, buzlu çaylar, milkshake ve diğer sunumlarınızda lezzeti üst düzeye çıkartabilir ve harika görüntüler yaratabilirsiniz. Profesyonellerin seçimi monin meyve püreleri Yapay tatlandırıcı içermez ve doğaldır./p piframe frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wh-h9z6huxg" width="560"/iframe/p

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :