Bu ürünü şu ana kadar 974 kişi inceledi.

Monin Sos Beyaz Çikolata 1.89 Lt. Profesyonel

778.00 TL 700.00 TL

Monin Beyaz Çikolata sos Bir çok kullanım alanında güvenle hızlı ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Profesyonellerin seçimi Monin sos Yapay tatlandırıcı içermez ve doğaldır. MONIN Beyaz Çikolata Sosu pasta kek tatlılar mocha latte frozen cappucino ve bir çok üründe kullanabilirisniz.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda BEYAZ ÇİK.SOS seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-915211
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Monin Beyaz Çikolata sos Bir çok kullanım alanında güvenle hızlı ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Profesyonellerin seçimi Monin sos Yapay tatlandırıcı içermez ve doğaldır.
MONIN Beyaz Çikolata Sosu pasta kek tatlılar mocha latte frozen cappucino ve bir çok üründe kullanabilirisniz.
(GÖRSELDEKİ POMPA DAHİL DEĞİLDİR!!!)

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :