Bu ürünü şu ana kadar 696 kişi inceledi.

Monin Zencefilli Kurabiye Gingerbread Şurubu 700 ml.

468.00 TL 550.00 TL

Dünyanın en bilinen lezzetli şuruplarının başında gelen Monin Şurupları... 1912 Yılında Georges Monin olarak devam eden, 1975 yılından bu yana Monin adıyla harika lezzetler yaratmaya devam ediyor. Profesyonel Şurupta Dünyaca ünlü olan monin şurup bir çok barista ve barmenlerin özellikle tercih ettiği bir şuruptur.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda ZENCEFİLLİ KURABİYE seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-981038
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Dünyanın en bilinen lezzetli şuruplarının başında gelen Monin Şurupları...
1912 Yılında Georges Monin olarak devam eden, 1975 yılından bu yana Monin adıyla harika lezzetler yaratmaya devam ediyor.
Profesyonel Şurupta Dünyaca ünlü olan monin şurup bir çok barista ve barmenlerin özellikle tercih ettiği bir şuruptur. Kokteyl Kahve şurubu.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :