Bu ürünü şu ana kadar 431 kişi inceledi.

Motta Porta Gruppo Tamper Standı

325.00 TL 306.00 TL

Motta Kauçuk Tamper standı , espresso kahveninin kolayca preslenmesi için kullanılır. Paslanmaz çelik ve kauçuk malzemeden üretilmiştir. Boyut: 19.5cm x 15.5cm

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda PORTA seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-273715
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

Motta Kauçuk Tamper standı , espresso kahveninin kolayca preslenmesi için kullanılır. Paslanmaz çelik ve kauçuk malzemeden üretilmiştir.

Boyut: 19.5cm x 15.5cm

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :