Bu ürünü şu ana kadar 1583 kişi inceledi.

Myday Cremio Sprey Krem Şanti 250 ml. 12 li

169.00 TL 220.00 TL

Cremio spreyi hem doğrudan tüketim hem de kahve, tatlı ve keklerde harika süslemeler yapmak için uygundur. Hızlıca ve kolayca sadece kekleri süslemekle kalmaz, aynı zamanda kreplere lezzet katabilir veya Enfes Kahveler yapabilirsiniz. 250 g'lik ambalajlarda mevcuttur.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda MYDAY 12 Lİ seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-364528
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

12'li Koli...
Cremio  spreyi hem doğrudan tüketim hem de kahve, tatlı ve keklerde harika süslemeler yapmak için uygundur. 
Hızlıca ve kolayca sadece kekleri süslemekle kalmaz, aynı zamanda kreplere lezzet katabilir veya Enfes Kahveler yapabilirsiniz. 

250 g'lik ambalajlarda mevcuttur.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :