Bu ürünü şu ana kadar 541 kişi inceledi.

Nescafe Classic Teneke Kutu 1000 Gr

169.00 TL 148.00 TL

Nescafe Classic Ev ve iş Yerleriniz İçin hızlı hazırlanabilen lezzetli bir kahve seçeneğidir.Tropikal iklimlerdeki kahve bölgelerinde arabica ve robusta çekirdekleri harmanlanarak bu lezzetli kahve üretilir.

  • Ürün Kodu:
    UK-738320
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

Nescafe Classic  Ev ve iş Yerleriniz İçin hızlı hazırlanabilen lezzetli bir kahve seçeneğidir.Tropikal iklimlerdeki kahve bölgelerinde arabica ve robusta çekirdekleri harmanlanarak bu lezzetli kahve üretilir.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :