Bu ürünü şu ana kadar 770 kişi inceledi.

Cimbali Casadio Enea On Demand Kahve Değirmen

9,925.00 TL 11,200.00 TL

Casadio'dan Enea on Demand, profesyonel kullanıcıların en çok tercih ettiği makinalardandır.Bu Çekici tasarıma sahip makina ile tekli ve çiftli dozajlama ve espresso için çekim süresi ayarlanabilir tüm ayarlara dijital ekrandaki tuşlarla kolayca kulaşabilirsiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-961983
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

• Otomatik - İstendiği anda kahve öğütme - On Demand

• Ayarlanan dozajları anında taze çekerek kaşığa döker

• Dokunmatik ekranlı

• Elektronik doz ayarı, tek ve çift doz ayar

 Bıçak çapı : 64 mm

Hazne Kapasitesi : 1,2 kg
Güç : 360 W

Ölçüler : 194 x 368 x 510

Ağırlık : 10kg

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :