Bu ürünü şu ana kadar 789 kişi inceledi.

Hopla Sıvı Krema 12 li Koli 1000 Gr. Şekersiz

361.00 TL 396.00 TL

Her türlü pasta ürünlerinizde, sıcak çikolata, kek ve dondurmalar için kullanılır. İtalyen Şeflerin Tercih ettiği Hopla krema şimdi cafeavm'de...

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda HOPLA 12 Lİ seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-59671050
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Hopla sıvı Krema Şekersiz 12li koli
Her türlü pasta ürünlerinizde, sıcak çikolata, kek ve dondurmalar için kullanılır. İtalyen Şeflerin Tercih ettiği Hopla krema şimdi cafeavm'de...

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :