Bu ürünü şu ana kadar 450 kişi inceledi.

Renkli Orta Artistik Pipet 50 li Paket X 10 AD

115.00 TL 145.00 TL

Soğuk İçeceklerde ve kokteyllerde kullanılan körük bölümü uzayabilir ve kolayca şekil verilerek Sunumlarınıza estetik katabilirsiniz. Paket İçi 50 adet renkli artistik pipet 10 LU PAKET

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda 10 LU ARTİSTİK seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-77892696
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Artistik pipet 50li paket x 10 adet
Soğuk İçeceklerde ve kokteyllerde kullanılan körük bölümü uzayabilir ve kolayca şekil verilerek Sunumlarınıza estetik katabilirsiniz.
Paket İçi 50 adet renkli artistik pipet

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :