Bu ürünü şu ana kadar 609 kişi inceledi.

Kurukahveci Mehmet Efendi Espresso 1 Kg.

115.00 TL 125.00 TL

Kurukahveci Mehmet Efendi, lezzetli bir espresso deneyimi sunuyor.Özenle seçilmiş, Orta Amerika ve arabica çekirdeklerine Robusta eklenerek özenle harmanlanır ve özel kavrumu sayesinde hoş bir kahve lezzeti oluşur.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda 1000 GR seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-376306
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Eviniz ve işletmeleriniz için uygun bir kahvedir özel teknoloji ile paketlenen Kurukahveci Mehmet Efendi Espresso walfli ambalajlarda uzun raf ömrüne sahiptir ve her zman tazeliğini korur.
Şimdi Bir espresso hazırlayın ve keyfinize bakın.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :