Bu ürünü şu ana kadar 409 kişi inceledi.

Manuel Kahve Çekirdeği Öğütücü Değirmen

174.90 TL 210.00 TL

Kahve çekirdeği el değirmeni ahşap malzeme ile şık bir görünüm ve içerisindeki seramik öğütücü dişliler ile kaliteli bir öğütme yapabilirsiniz... Malzeme : ahşap / seramik Boyut : 9.5x9.5x20 cm

  • Ürün Kodu:
    UK-207341
  • Stok Bilgisi:
    Stok Yok

Kahve çekirdeği manuel el değirmeni ahşap malzeme ile şık bir görünüm ve içerisindeki seramik öğütücü dişliler ile kaliteli bir öğütme yapabilirsiniz...
Malzeme : ahşap / seramik
Boyut : 9.5x9.5x20 cm

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :