Bu ürünü şu ana kadar 404 kişi inceledi.

Monero Blue Butterfly Tea Mavi Çay 50 Gr

155.00 TL 149.00 TL

Güney Asyada Yeticen Clitoria Ternatea Geleneksel Tayland tıbbı ile Yüzyıllardır Hafıza arttırıcı, Beyin Güçlendirici, Stres Önleyici, Sakinleştirici, Saç Güçlendirci, Cilt Kırışıklıklarına Karşı Onarıcı ve Clitoria (latince klitoris) Ternatea özellikle kadınlarda afrodizyak etkisi ve adet düzenleme gibi bir çok faydayı barındırmaktadır. Bu mucizevi bitki şimdi Monero ile cafevmde...

  • Ürün Kodu:
    UK-70338710
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Güney Asyada Yeticen Clitoria Ternatea Geleneksel Tayland tıbbı ile Yüzyıllardır Hafıza arttırıcı, Beyin Güçlendirici, Stres Önleyici, Sakinleştirici, Saç Güçlendirci, Cilt Kırışıklıklarına Karşı Onarıcı ve Clitoria (latince klitoris) Ternatea özellikle kadınlarda afrodizyak etkisi ve adet düzenleme gibi bir çok faydayı barındırmaktadır. Bu mucizevi bitki şimdi Monero ile cafevmde...

MAVİ KELEBEK ÇAYINI BUZ İLE SOĞUK VEYA SICAK DEMLEYEREK HAZIRLAYABİLİRSİNİZ SÜT İLE LATTE YAPIMINDA, PASTA VE KEKLERDE, KOKTEYL VE KAHVEYE KADAR BİR ÇOK ALANDA KULLANILABİLİR.
BAL VE LİMON İLE RENK DEĞİŞTİRME ÖZELLİĞİ İLE MUHTEŞEM BİR GÖRÜNTÜYE SAHİP OLUR.

 

Kelebek Bezelye'nin Yararları (Clitoria Ternatea)
Görme geliştirmek
Clitoria Ternatea, glokom, bulanık görme, retina hasarı veya yorgun gözlerin tedavisinde yararlı olan gözlerin kılcal damarlarına kan akışını artıran, proantosiyanidin adı verilen bir antioksidan içerir.

Saç büyümesini iyileştirin
Bioflavonoidler bakımından zengin olan Butterfly Pea, saç büyümesini artırabilir ve saçların gri rengini azaltabilir.

Cildi iyileştirmek
Butterfly Pea'in antioksidanları, cildin gençleşmesine ve kırışıklıkların ve diğer yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olan kollajen ve elastin sentezini uyarır.

Afrodizyak
Kelebek Bezelye geleneksel olarak özellikle kadınlar için bir afrodizyak olarak kullanılmıştır ve adet problemlerini veya beyaz vajinal akıntıları (lökorea) tedavi etmek için kullanılmaktadır.

Antioksidan
Kelebek Bezelye çiçeklerinde flavonoidler, antosiyaninler ve fenolik bileşikler antioksidan aktivitesini aktive eder, bu da hastalığa neden olan ve yaşlanan serbest radikallerin neden olduğu oksidatif stresi azaltır.

nootropic
Kelebek Bezelye'nin bilişsel işlevi arttırdığı ve beyin işlevini artırdığı gösterilmiştir.

Diüretik
Kelebek Bezelye normal kan basıncını artırır, bu da kan basıncını düşürür.

Analjezik
Clitoria Ternatea geleneksel olarak ağrı ve şişkinliği gidermek için gösterildiği gibi lokal anestezik olarak kullanılmıştır.

Anxiolyhic
Kelebek Bezelye vücut üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahiptir, stresi ve kaygıyı azaltır

Antienflamatuvar
Derin çivit çiçekleri flavonoidler içerir. Neredeyse tüm meyve ve sebzelerde bulunan flavonoidler, anti-enflamatuar ve bağışıklık sistemi yararları olan güçlü antioksidanlardır.

Anti-Astım
Balgam söktürücü olarak işlev gördüğü ve solunum organlarının tahrişini azalttığı için soğuk algınlığı, öksürük ve astımda kullanılır.

Anti-anksiyete ve depresyon
Endikasyonları, yüksek doz bezelye bezelyesinin adaptojenik olabileceğidir - vücudun stres etkeni ile baş etmesine yardımcı olur.

Anti-diyabetik
Kelebek Bezelye diyetten glikoz alımını inhibe ettiğini göstermiştir.

Anti-HIV
Kelebek Bezelye, çalışmalarda anti-HIV etkileri sergileyen siklotidleri içeren az sayıda bitkiden biridir.

Anti-kanser ve anti-tümör
Clitoria Ternatea'nın siklotidleri, hücre zarı bütünlüğünü bozarak kanser hücresi ölümüne neden olabilir.

Anti-mikrobiyal
Birçok Hint çalışmasında, Kelebek Bezelye, Staphylococcus Aureus'a karşı önemli anti-mikrobiyal etkiler göstermiştir.

Antikonvülsan
Kelebek Bezelye'nin epilepsi tedavisinde yararlı olan konvülsiyonlardan vücuttaki şiddeti ve stresi azaltmaya yardımcı olduğu gösterilmiştir.

Anti-ateş düşürücü
Clitoria Ternatea derinin hemen altındaki kan damarlarını dilate ederek ateşi azaltabilir, böylece hava kanı daha kolay soğutabilir.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :