Bu ürünü şu ana kadar 505 kişi inceledi.

Monero Coffee Mate Süt Tozu 250 Gr

28.00 TL 35.00 TL

Sade kahveye süt eklemek isterseniz her zaman kullanabileceğiniz kaliteli bir süt tozuna ihtiyacınız olabilir. İstediğiniz her an kahvenize lezzet katabilir ve yumuşaklığını ayarlayabilirsiniz. Pratik ve kolay hazırlayabileceğiniz kahvenize Monero süt tozu ekleyerek afiyetle içebilirsiniz.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda COFFEE MATE seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-984902
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Sade kahveye süt eklemek isterseniz her zaman kullanabileceğiniz kaliteli bir süt tozuna ihtiyacınız olabilir. İstediğiniz her an kahvenize lezzet katabilir ve yumuşaklığını ayarlayabilirsiniz.
Pratik ve kolay hazırlayabileceğiniz kahvenize Monero süt tozu ekleyerek afiyetle içebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :