Bu ürünü şu ana kadar 2019 kişi inceledi.

Monero Espresso La Mirra Çekirdek Kahve 1000 Gr.

248.00 TL 270.00 TL

MONERO ESPRESSO ÇEKİRDEK KAHVE LA MİRRA 1000 GR 3 ADET ÖZEL FİYAT %90 Arabica Ve %10 Robusta Çekirdeklerinin Harmanlanır Ve Bu Karışım Özel Tekniklerle Kavrulur. Kreması, Hoş Kokusu Ve Aromatik

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda LA MİRRA seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-352946
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

%90 Arabica Ve %10 Robusta Çekirdeklerinin Harmanlanır Ve Bu Karışım Özel Tekniklerle Kavrulur. Kreması, Hoş Kokusu Ve Aromatik Tadı ile Size Göre Espresso... Espresso Kahve Lezzetine Monero La Mirra İle Ulaşabileceksiniz.(Kolombiya kahve çekirdeği Ve diğer özel yöresel kahve çekirdeklerinden oluşan blend) espresso kahve

espresso çekirdek kahve

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :