Bu ürünü şu ana kadar 429 kişi inceledi.

Monero Gold Kahve 250 Gr X 4 Adet

237.00 TL 199.00 TL

BÜYÜK KAMPANYA 4 ADET 250 GR PAKETLERDE TOPLAM 1 KG Günün her saatinde yorgunluğunuzu atmanız için pratik ve kolay hazırlayabileceğiniz Monero gold her zman yanınıza. Yüksek kaliteli kahvelerden üretilen çözünebilir gold kahveniz ile sevdiklerinizle lezzetli bir kahve keyfi yaşayabilirsiniz.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda KAMPANYA seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-996325
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Günün her saatinde yorgunluğunuzu atmanız için pratik ve kolay hazırlayabileceğiniz Monero gold her zman yanınıza. Yüksek kaliteli kahvelerden üretilen çözünebilir gold kahveniz ile sevdiklerinizle lezzetli bir kahve keyfi yaşayabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :