Bu ürünü şu ana kadar 564 kişi inceledi.

Monero ıhlamur Çayı (Çiçek) 150 Gr.

75.00 TL 105.00 TL

ıhlamur Ağacı ılıman iklimde yetişen özellikle Türkiye, Avrupa Ve Kuzey Amerika Bölgelerine özgü hoş kokulu rahatlatıcı bir bitkidir. Monero sizler için özenle seçtiği taze ıhlamur çiçeklerini şimdi sizlere ulaştırıyor.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda 150 GR seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-673382
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Soğuk algınlığı ve öksürükler - Araştırmalar, ıhlamurun ağız ve boğazdaki iltihaplı zarları hafifletmeye yardımcı olabilecek yapışkan bir madde olan müsilaj içerdiğini gösterir.

Konvülsiyonlar (nöbetler) - Oksidatif Tıp ve Hücresel Uzun Ömür'de yayınlanan bir çalışmaya göre, Linden cinsi sıçan testi deneklerinde antikonvülsan özellikler göstermiştir. 

Sindirim - Ihlamur çayı, mide rahatsızlığını ve bağırsaktaki iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olabilecek antispazmodik özelliklere sahiptir. 

Bağışıklık sistemi - Gıda Biyokimyası Dergisi'nde yayınlanan bir araştırmaya göre, ıhlamur çayın çeşitli bakteri ve maya suşlarına karşı etkili olduğu, bağışıklık sisteminize hastalıklarla mücadelede yardımcı olması için gerekli yardımı sağladığı bulunmuştur. 

İltihap - Ihlamur çayı kas ağrıları ve eklem ağrısını hafifletmeye yardımcı olabilecek anti-enflamatuar bileşiklere sahiptir.

Her bir fincan için demliğe 1 tatlı kaşığı (2gr) tropikal meyveli siyah çay ekleyin ve üzerine kaynatılmış su ekleyebilirsiniz.
2 dakika sonra demlenen çayınız servise hazır olacaktır.
Sevdiklerinizle bu hoş kokulu tropik esintiyi paylaşabilirsiniz...

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :