Bu ürünü şu ana kadar 526 kişi inceledi.

Monero Darjeeling Çayı 100 Gr.

194.00 TL 225.00 TL

Darjeeling çayı, meyveli ve bitkisel notalarla orta vehafif gövdeli siyah çay anlamına gelir. Darjeeling çayı Hindistan ve Nepal arasında kalan darjeeling bölgesinde yetişmektedir.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda 100 GR seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-587238
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Darjeeling dünyadaki en yüksek bölgede üretilen bir çaydır.Bu yükseklik darjeeling çayının özel olmasındaki en büyük faktörlerdendir sıcak soğuk oranları ve güneş ışınları...Tüm bu farklılıklar, fincanda farklı bir yaprak ve benzersiz bir lezzet ve aroma oluşturur.

Her bir fincan için demliğe 1 tatlı kaşığı (2gr) tropikal meyveli siyah çay ekleyin ve üzerine kaynatılmış su ekleyebilirsiniz.
2 dakika sonra demlenen çayınız servise hazır olacaktır.
Sevdiklerinizle bu hoş kokulu tropik esintiyi paylaşabilirsiniz...

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :