Bu ürünü şu ana kadar 460 kişi inceledi.

Monero Relax Tea Bitki Çayı 100 Gr

47.00 TL 44.00 TL

İçereriğindeki Melisa, Papatya, Adaçayı Ve Rezene Sayesinde Günün Yorgunluğunu Unutacak Ve kendinizi Yenilenmiş Hissedeceksiniz...

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda 100 GR seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-244263
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

İçereriğindeki Melisa, Papatya, Adaçayı Ve Rezene Sayesinde Günün Yorgunluğunu Unutacak Ve kendinizi Yenilenmiş Hissedeceksiniz...
Melisa,Adaçayı,Rezene,Kuşburnu,Papatya,Elma,Portakal.....

Her bir fincan için demliğe 1 tatlı kaşığı (2gr) Monero Relax Tea Bitki Çayı ekleyin ve üzerine kaynatılmış su ekleyebilirsiniz.
2 dakika sonra demlenen çayınız servise hazır olacaktır.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :