Bu ürünü şu ana kadar 420 kişi inceledi.

Monero Yeşil Çay 100 Gr

67.00 TL 66.00 TL

Yeşil çay, Camellia Sinensis bitkisinden elde edilen taze yapraklardan oluşan bir çaydır.Yeşil Çay, Siyah Çaya göre olgunlaşmadan en taze halindeyken hızlıca toparlanır ve kavrulur bu sayede içerisindeki faydalı bişleşenler kaybolmadan çay haline getirilir. Monero Yeşil Çay özenle seçilmiş taze çay yapraklarını birleştirerek sizlere kaliteli bir yeşil çay içimi sunar.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda 100 GR seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-874447
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Yeşil çay, Camellia Sinensis bitkisinden elde edilen taze yapraklardan oluşan bir çaydır.Yeşil Çay, Siyah Çaya göre olgunlaşmadan en taze halindeyken hızlıca toparlanır ve kavrulur bu sayede içerisindeki faydalı bişleşenler kaybolmadan çay haline getirilir.

Monero Yeşil Çay özenle seçilmiş taze çay yapraklarını birleştirerek sizlere kaliteli bir yeşil çay içimi sunar.

Her bir fincan için demliğe 1 tatlı kaşığı (2gr) yeşil çay ekleyin ve üzerine kaynatılmış su ekleyebilirsiniz.

2 dakika sonra demlenen çayınız servise hazır olacaktır.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :