Bu ürünü şu ana kadar 435 kişi inceledi.

Monero Kolombiya Espresso Çekirdek Kahve 1000 Gr

296.00 TL 330.00 TL

Kolombiya BÖlgesinde Özenle Seçilmiş %100 Arabica Çekirdekleri Ustaca Yöntemlerle Kavrularak Özel Paketlerinde kahve severlere ulaştırılır. Orta kavrumu sayesinde içimi hoş kreması tutarlı bir kıvam ile mükemmel aromalı Kolombiya kahvenizi keyifle içebilirsiniz.

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda KOLOMBİYA ESP seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-85144793
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Kolombiya BÖlgesinde Özenle Seçilmiş %100 Arabica Çekirdekleri Ustaca Yöntemlerle Kavrularak Özel Paketlerinde kahve severlere ulaştırılır.
Orta kavrumu sayesinde içimi hoş kreması tutarlı bir kıvam ile mükemmel aromalı Kolombiya kahvenizi keyifle içebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :