Bu ürünü şu ana kadar 498 kişi inceledi.

Monero Türk Kahvesi Klasik 500 Gr

170.00 TL 200.00 TL

Özel Seçilmiş Kahve çekirdeklerinin bir araya getirilerek benzersiz bir harman oluşturulur. Özel tekniklerle kavrulan kahve çekirdekleri Türk kahvesine özgü öğütme şekli ile işlendikten sonra tazeliğini koruması için kraft paketlerde saklanır ve kahve severlerin beğenisine sunulur... En iyi Kahve her zaman Cafeavm de bulunur...

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda KLASİK 500gr seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-389831
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Özel Seçilmiş Kahve çekirdeklerinin bir araya getirilerek benzersiz bir harman oluşturulur. Özel tekniklerle kavrulan kahve çekirdekleri Türk kahvesine özgü öğütme şekli ile işlendikten sonra tazeliğini koruması için kraft paketlerde saklanır ve kahve severlerin beğenisine sunulur...
En iyi Kahve her zaman Cafeavm de bulunur...

Türk Kahvesinin Tarihçesi ;

1517 yılında Kanuni Sultan Süleyman'ın Yemen Valisi olan Özdemir Paşa, lezzetine hayran kaldığı kahveyi İstanbul'a getirmiştir.  Yemen Valisi Özdemir Paşa, böylelikle Yemen'den getirdiği kahveyi saraya taşıyor. Türk kahvesini, sarayın görkemli salonlarında, 40 kişilik kadrolu kahveci ustaları tarafından özenle Sultan'a servis ediliyor. Harem'de cariyelere doğru kahve pişirme dersleri başlıyor.

Türk Kahvesi Nasıl Yapılır ? 

1- Bir fincan suyu çezveye boşaltın
2- iki çay kaşığı (5 gr) kahveyi cezveye ekleyin ve düşük ateşte karıştırın. (Az şekerli kahve için 1 çay kaşığı-Orta kahve için 2 çay kaşığı-Şekerli kahve için 3 çay kaşığı şeker eklenebilir)

3- Cezvenin üzerinde kabaran köpüğü fincanlara ekleyin
4- Kalan kahveyi bir defa daha taşmaya hazır şekilde pişirdikten sonra fincanlara ekleyebilirsiniz.
5- Türk kahvesinin yanında mutlaka su ikram edilir. Su ağızdaki tat bölgelerini temizler ve afiyetle kahve yudumlanır...

Afiyet Olsun.

 

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :