Bu ürünü şu ana kadar 378 kişi inceledi.

Gusse Profesyonel Çikolata Sos 2500 Gr

71.00 TL 82.00 TL

Gusse Profesyonel Çikolata Sosu bir çok alanda kolaylıkla kullanılabilir. Lezzeti ve mükemmel kıvamı ile eritilmiş çikolata tadını ilk anda hissedebilirsiniz. Yapay tatlandırıcı ve ilave şeker içermez. Gusse Çikolata sosu Sütlü tatlılarda, latte ,cappucino, milkshake, frozen, kek pasta ve daha bir çok alanda kullanılabilir. Profesyonellerin tercih ettiği Gusse Sos çeşitleri 2500 gr şimdi Cafeavm de...

Bu ürünün başka seçenekleri de var ; Şu anda ÇİKOLATA seçeneğini seçtiniz.

  • Ürün Kodu:
    UK-15549045
  • Stok Bilgisi:
    İzmir Merkez depolarımızda stok bulunmaktadır

Gusse Profesyonel Çikolata Sosu bir çok alanda kolaylıkla kullanılabilir. Lezzeti ve mükemmel kıvamı ile eritilmiş çikolata tadını ilk anda hissedebilirsiniz. Yapay tatlandırıcı ve ilave şeker içermez. Gusse Çikolata sosu Sütlü tatlılarda, latte ,cappucino, milkshake, frozen, kek pasta ve daha bir çok alanda kullanılabilir.
Profesyonellerin tercih ettiği Gusse Sos çeşitleri 2500 gr şimdi Cafeavm de...

Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.


Havale/EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :